Koronowo Cup

Przyjaciele

janusz_zemkeJanusz Zemke poseł Parlamentu Europejskiego, chętnie wspierajacy róznego rodzaju imprezy sportowe. Popiera wszelkie formy aktywności fizycznej.

"Uważam, że sport młodzieżowy ma fundamentalne znaczenie w kształtowaniu osobowości młodego człowieka. Dlatego chętnie kibicuję rywalizacji sportowej oraz wspieram przedsiewzięcia takie, jak Koronowo Cup. g._wdkiewicz

Grzegorz Wódkiewicz w trakcie kariery zawodniczej reprezentował przede wszystkim Zawiszę Bydgoszcz, Amikę Wronki oraz Arkę Gdynia, w których  201 razy wybiegał na boiska ekstraklasy. Poznali go także kibice Victorii Koronowo gdy był zawodnikiem ich III-ligowego zespołu jesienią 2004 roku. Jako trener dopiero zaczyna karierę, prowadząc do tej pory wspomnianą Victorię i aktualnie Gryfa Słupsk /oba zespoły na III-ligowym szczeblu/.

"Cykl turniejów piłkarskich Koronowo Cup to doskonały pomysł, który integruje środowisko sportowe tej dyscypliny. Profesjonalny poziom organizacji imprezy powoduje jej wzrastający zasięg. Początkowo brały w niej udział wyłącznie kluby z województwa kujawsko-pomorskiego, jednak zaangażowanie organizatorów w jakość przedsięwzięcia spowodowało zainteresowanie turniejem drużyn z coraz odleglejszych stron kraju.  Firma ZINA Sport, którą reprezentuję od początku powstania turnieju jest jego partnerem technicznym, dzięki czemu wzrasta identyfikacja naszej marki, która jest tym samym kojarzona z najwyższą jakością i profesjonalizmem".micha_probierzMichał Probierz - jako zawodnik rozegrał 260 spotkań w ekstraklasie, reprezentując barwy między innymi Ruchu Chorzów, Bayeru Uerdingen, SG Wattenscheid 09, Górnika Zabrze, Pogoni Szczecin oraz Widzewa Łódź. Na ławce trenerskiej od 2005 roku, rozgłos zyskał prowadząc Jagielonię Białystok, z którą w 2010 zdobył Puchar Polski. 

" Zachęcam do udziału w cyklu turniejów Koronowo Cup, który jest inicjatywą godną naśladowania. Widać to po rosnącym zainteresowaniu imprezą, która  z powodzeniem może odbywać się też w mniejszych ośrodkach piłkarskich.  Zmagania  młodych  zawodników  będą  okazją nie tylko do sportowej rywalizacji, ale i też  do dobrej zabawy. Dla wielu uczestników będzie to jedna z nielicznych okazji skonfrontowania własnych umiejętności najmocniejszymi drużynami regionu kujawsko-pomorskiego.".

burmistrz_stanisaw_gliszczyski

                                    

Stanisław Gliszczyński - Burmistrz Gminy Koronowo, kibic wielu dyscyplin sportu. W miarę możłiwości aktywnie bierze udział w rozgrywkach wielu dyscyplin sportu, a przede wszystkim amator piłki siatkowej i nożnej.

" Koronowo Cup staje się wydarzeniem doskonale rozpoznawalnym nie tylko w naszym regionie. Świadczy o tym fakt rosnącej liczby uczestników kolejnych edycji, wśród których pojawiają się kluby nawet z odległych stron kraju.  Jest to powód do dumy nie tylko dla organizatorów turnieju ale też i władz miasta Nie bez znaczenie jest dla nas również fakt, że część zespołów uczestniczących w tym turnieju wraca później do nas na zgrupowania i obozy sportowe, korzystając z obiektów sportowych i bazy noclegowej Gminy Koronowo.Jako samorząd zamierzamy wspierać cykl turniejów piłkarskich Koronowo Cup, co pozwoli podnosić jego jakość oraz prestiż. Liczymy również na to, że stanie się on na stałe wizytówką naszego miasta. "Roberobert_wjcikrt Wójcik - Trener Reprezentacji Polski do lat 17 /rocznik 1996/, wcześniej asystent Michała Globisza. Wychowawca młodzieży w Victorii Koronowo, Zawiszy Bydgoszcz oraz Reprezentacji Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 "Serdecznie  zapraszam do udziału w  cyklu  turniejów   piłki  nożnej  Koronowo Cup 2013. Impreza  ta  zostanie  zorganizowana po raz czwarty  i  cieszy się coraz  większym zainteresowaniem. Zmagania  młodych  zawodników  będą  jak zwykle  okazją do  dobrej, kulturalnej   zabawy  i  dostarczą  wielu  niezapomnianych  przeżyć  sportowych.  Zachęcam wszystkich,  aby  przyjechali do  Koronowa i  zaprezentowali swoje  umiejętności".

 

 

1-jakub_mrozikPochodzący z Koronowa Jakub Mrozik był uczestnikiem Koronowo Cup 2011', zwyciężając wówczas w barwach Lidera Włocławek turniej juniorów. Ddzisiaj zawodnik I-ligowej Chojniczanki Chojnice Jego piłkarska przygoda rozpoczęła się w Polonii Bydgoszcz, z której to przeniósł się do wspomnianego Lidera. Seniorską piłkę rozpoczął w III-ligowej Nielbie Włocławek, by po niespełna trzech sezonach zostać zawodnikiem beniaminka pierwszej ligi, tj. Chojniczanki Chojnice. Swoimi występami na zapleczu ekstraklasy zwrócił uwagę działaczy Cracovii Kraków, do której został wypożyczony na rundę jesienną sezonu 2014/2015. Tam jednak nie udało mu sie wywalczyć miejsca w podstawowej jedenastce i wrócił do Chojniczanki występując w niej do dnia dzisiejszego.

"Turniej Koronowo Cup był dla mnie jako młodego zawodnika furtką do dalszej kariery . Co roku przyjeżdżają tam obserwatorzy z całej Polski , którzy wyłapują młode talenty . Zawody t e dają możliwość rozwijania własnych umiejętności, a także pozyskiwania nowych doświadczeń. Polecam i serdecznie zapraszam. Jakub Mrozik"


System zapisów - copyright © b4sport.pl