Koronowo Cup

Statystyki

VI edycja - 2015'

- 512 zawodników z 52 zespołów

- zwycięzcy poszczególnych kategorii:

- Victoria Koronowo/2000-2001/,

- Victoria Niemcz /2002-2003/,

- Polonii Bydgoszcz /2004-2005/,

- U2 Bytów /2005 i młodsi/

- Stomil Olsztyn/1999 i starsze/

- wystartowały kluby: Victoria Koronowo / 7/, Polonia Bydgoszcz / 3/, Constract Lubawa / 3/, Unia Wąbrzeźno / 3/, Victoria Niemcz /3/, Chemik Bydgoszcz /2/, BKS Bydgoszcz  /2/, Feniks Obrowo /2/, Stomil Olsztyn /2/, GLKS Osielsko /2/, Gwiazda Bydgoszcz /2/, FC Konigsberg, UKS SMS Włocławek,  Victoria Bydgoszcz,  Błękitni Owińska, GTS Straszyn, Fit-Max Team Bydgoszcz, Juventus SS Bydgoszcz, KKP Bydgoszcz, JP 2 Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz, ASPN Viking Aleksandrów Kujawski, U2  Bytów,  Unia Janikowo, Euro-Gol Team Bydgoszcz, MKS Trzemeszno, Rawys Raciąż, Tucholanka Tuchola, Darzbór Szczecinek, OSP Huta, GOKSiR Pruszcz, FA Grudziądz.

-------------------------------------------------------------------------------------------

V edycja - 2014'

 

- 801 zawodników z 80 klubów

- zwycięzcy poszczególnych kategorii:

Zawisza Bydgoszcz /1999-2000/,

Unia Wąbrzeźno /2001-2002/,

Polonia Bydgoszcz /2003/,

Mały Piłkarz Inowrocław /2004/.

Polonia Bydgoszcz /2005 i młodsi/,

Chemik Bydgoszcz /2005 i młodsi/.

- wystartowały kluby: Polonia Bydgoszcz /7 zespołów/, Victoria Koronowo /7/, Włókniarz Toruń /5/, Unia Wąbrzeźno /5/, Chemik Bydgoszcz /4/, Olimpia Grudziądz /4/, Victoria Niemcz /3/, Wisełka Bydgoszcz /3/, Fala Świekatowo /2/, UKS SMS Włocławek /2/, Gwiazda Bydgoszcz /2/, Victoria Bydgoszcz /2/, Sparta Gdańsk /2/, Stal Grudziądz /2/, Mały Piłkarz Inowrocław /2/, Concordia Elbląg /2/, Fala Świekatowo /2/, Wisełka Solec Kujawski /2/, Ułani Grudziądz /2/, Juventus SS Bydgoszcz /2/, BKS Bydgoszcz, Czarna Husaria Kikół, JP 2 Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz, Mień Lipno, GLKS Osielsko, ASPN Viking Aleksandrów Kuj., Elana Toruń, SP Książki, GKS Kowale, Mieszko Gniezno, MKS Poltrans Trzemeszno, Gryf Tczew, GOSiR el Professinal Luzino, Osiczanka Osice, KKP Bydgoszcz, Mezar Nakło, Feniks Obrowo

---------------------------------------------------------------------------------

IV edycja - 2013'

- 704 zawodników z 64 klubów

- zwycięzcy poszczególnych kategorii:

GLKS Osielsko /1998-1999/,

Zawisza Bydgoszcz /2000-2001//,

Don Bosco Ostróda /2002-2003/,

Mały Piłkarz Inowrocław /2004 i młodsi/.

- wystartowały kluby: Victoria Koronowo /5 zespołów/, Wda Świecie /5/, Zawisza Bydgoszcz /4/,

Unia Wąbrzeźno /4/, SMS UKS Włocławek /4/, Gwiazda Bydgoszcz /3/, Chemik Bydgoszcz /2/, DAP Toruń /2/,

UKS 16 Bydgoszcz /2/, Victoria Niemcz /2/, UKS ‘’ Jedenastka ‘’ Inowrocław /2/, GLKS Osielsko /2/,

Włókniarz Toruń /2/, UKS Polonia Bydgoszcz /2/, Polonia Warszawa /2/, Olimpia Grudziądz /2/, Stal Grudziądz,

Victoria Bydgoszcz, Unia Roszak Solec Kujawski, KS Beniaminek Starogard Gdański, Rodło Kwidzyn,

AZS UKS Bydgoszcz, Cis Cekcyn, BKS SP 67 Bydgoszcz, Start Warlubie, LKS Rawys Raciąż, KS Legionovia Legionowo,

Wisełka Piłkarskie Maluchy, Don Bosco Ostróda, Mały Piłkarz Inowrocław, Sparta Gdańsk, AZS UKW Bydgoszcz,

Fala Świekatowo, JP 2 Bydgoszcz

---------------------------------------------------------------------------------

III edycja - 2012’

- 722 zawodników z 64 klubów,

- zwycięscy poszczególnych kategorii:

  Unia Wąbrzeźno w kategorii junior młodszy /rocznik 1995-96/,

  Chemik Bydgoszcz w kategorii trampkarz /rocznik 1997-98/,

  UKS Dwunastka Włocławek w kategorii młodzik /rocznik 1999-2000/,

  AZS Bydgoszcz w kategorii orlik /rocznik 2001-2002/,

  Zawisza Bydgoszcz w kategorii żak /rocznik 2003 i młodsi/;

- wystartowały kluby: AZS Bydgoszcz /3 zespoły/, BKS Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz /5 zespołów/,

  Gwiazda Bydgoszcz /3 zespoły/, Zawisza Bydgoszcz /3 zespoły/, Polonia Bydgoszcz /5 zespołów/,

  Cis Cekcyn /2 zespoły/, Olimpia Elbląg, Olimpia Grudziądz /2 zespoły/,Stal Grudziądz, Unia

  Janikowo, Kamionka Kamień Kraj., Czarni Nakło /3 zespoły/, GLKS Osielsko /3 zespoły/, Don

  Bosco Ostróda, Huragan Pobiedziska, Rawys Raciąż, Gryf Sicienko, Szóstka Śrem, Fala Świekatowo

  /4 zespoły/, Elana Toruń, Włókniarz Toruń /2 zespoły/, Unia Wąbrzeźno, Grom Więcbork, Taro

  Wojnowo, UKS Dwunastka Włocławek /3 zespoły/, Lider Włocławek, Olimpia Wtelno, Wisełka

  Piłkarskie Maluchy oraz Victoria Koronowo /5 zespołów/.

---------------------------------------------------------------------------------

II edycja - 2011’

- 619 zawodników z 55 klubów,

- zwycięzcy poszczególnych kategorii:

  Lider Włocławek w kategorii junior młodszy /rocznik 1994-95/,

  Wda Świecie w kategorii trampkarz /rocznik 1996-97/,

  Lider Włocławek w kategorii młodzik /rocznik 1998-1999/,

  Olimpia Grudziądz w kategorii orlik /rocznik 2000-2001/,

  Zawisza Bydgoszcz w kategorii żak /rocznik 2002 i młodsi/;

- wystartowały kluby: Akademia Piłk. Brodnica, BKS Bydgoszcz /3 zespoły/, Chemik Bydgoszcz

  /7 zespołów/, Gwiazda Bydgoszcz /5 zespołów /, Zawisza Bydgoszcz /2 zespoły/, Polonia Bydgoszcz

  Chełminianka Chełmno, Legia Chełmża, Cis Cekcyn /3 zespoły/, Gimnazjum Dobrcz, Olimpia

  Grudziądz /2 zespoły/, Rawys Raciąż, Pomorzanin Serock, Gryf Sicienko, Unia Solec Kujawski

  /2 zespoły/, DAP Toruń, Włókniarz Toruń /3 zespoły/, Orzeł Wałcz , SP Orzeł 2010 Wałcz , Taro

  Wojnowo, Lider Włocławek /5 zespołów/, Wisełka Piłkarskie Maluchy oraz Victoria Koronowo

  /5 zespołów/.

---------------------------------------------------------------------------------

Inauguracyjna edycja - 2010’

- 446 zawodników z 44 klubów,

- zwycięzcy poszczególnych kategorii:

  Chemik Bydgoszcz w kategorii junior starszy /rocznik 1991-92/,

  Chemik Bydgoszcz w kategorii trampkarz /rocznik 1995-96/,

  Chemik Bydgoszcz w kategorii młodzik /rocznik 1997-1998/,

  Polonia Bydgoszcz w kategorii orlik /rocznik 1999-2000/,

  Zawisza Bydgoszcz w kategorii żak /rocznik 2001 i młodsi/;

- wystartowały kluby: Orlęta Aleksandrów Kujawski, AZS Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz /6

  zespołów/, Gwiazda Bydgoszcz /3 zespoły /, Zawisza Bydgoszcz /3 zespoły/, Polonia Bydgoszcz, Cis

  Cekcyn, Olimpia Grudziądz /4 zespoły/, Jurand Kozie Głowy /2 zespoły/, Czarni Nakło /2 zespoły/,  

  Orkan Objezierza, Notecianka Pakość, Rawys Raciąż, Pomorzanin Serock /2 zespoły/, Gryf Sicienko,

  Unia Solec Kujawski /2 zespoły/, Victoria Śliwice, Wda Świecie /3 zespoły/ Włókniarz Toruń

  /3 zespoły/ oraz  Victoria Koronowo /5 zespołów/.

 

System zapisów - copyright © b4sport.pl