Koronowo Cup

Wyniki 2013

Młodzicy

Grupa A:
Victoria Koronowo 1 : 1 KS Gwiazda 2001 Bydgoszcz
Start Warlubie 1 : 4 BKS SP 67 Bydgoszcz
Victoria Koronowo 4 : 0 Start Warlubie
KS Gwiazda 2001 Bydgoszcz 0 : 5 BKS SP 67 Bydgoszcz
Victoria Koronowo 3 : 0 BKS SP 67 Bydgoszcz
KS Gwiazda 2001 Bydgoszcz 2 : 0 Start Warlubie
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Victoria Koronowo
2 1 0 7 8 1
2
BKS SP 67 Bydgoszcz
2 0 1 6 9 4
3
KS Gwiazda 2001 Bydgoszcz
1 1 1 4 3 6
4
Start Warlubie
0 0 3 0 1 10
Grupa B:
Zawisza I 2001 Bydgoszcz 5 : 0 UKS Polonia II 2001 Bydgoszcz
LKS Rawys Raciąż 0 : 2 KS Gwiazda 2000 Bydgoszcz
Zawisza I 2001 Bydgoszcz 2 : 1 LKS Rawys Raciąż
UKS Polonia II 2001 Bydgoszcz 0 : 8 KS Gwiazda 2000 Bydgoszcz
Zawisza I 2001 Bydgoszcz 5 : 1 KS Gwiazda 2000 Bydgoszcz
UKS Polonia II 2001 Bydgoszcz 0 : 3 LKS Rawys Raciąż
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Zawisza I 2001 Bydgoszcz
3 0 0 9 12 2
2
KS Gwiazda 2000 Bydgoszcz
2 0 1 6 11 5
3
LKS Rawys Raciąż
1 0 2 3 4 4
4
UKS Polonia II 2001 Bydgoszcz
0 0 3 0 0 16
Grupa C:
Polonia I Warszawa 5 : 0 Wda ProFlex Świecie
Zawisza 2000 Bydgoszcz 9 : 1 Olimpia Wadain Grudziądz
Polonia I Warszawa 1 : 8 Zawisza 2000 Bydgoszcz
Wda ProFlex Świecie 1 : 4 Olimpia Wadain Grudziądz
Polonia I Warszawa 5 : 0 Olimpia Wadain Grudziądz
Wda ProFlex Świecie 0 : 5 Zawisza 2000 Bydgoszcz
 
Grupa C Z R P Pkt Bz Bs
1
Zawisza 2000 Bydgoszcz
3 0 0 9 22 2
2
Polonia I Warszawa
2 0 1 6 11 8
3
Olimpia Wadain Grudziądz
1 0 2 3 5 15
4
Wda ProFlex Świecie
0 0 3 0 1 14
Grupa D:
Victoria II Koronowo 1 : 1 UKS SMS Włocławek
Włókniarz Toruń 4 : 1 UKS Polonia 2001 Bydgoszcz
Victoria II Koronowo 0 : 8 Włókniarz Toruń
UKS SMS Włocławek 3 : 2 UKS Polonia 2001 Bydgoszcz
Victoria II Koronowo 1 : 0 UKS Polonia 2001 Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek 0 : 7 Włókniarz Toruń
 
Grupa D Z R P Pkt Bz Bs
1
Włókniarz Toruń
3 0 0 9 19 1
2
UKS SMS Włocławek
1 1 1 4 4 10
3
Victoria II Koronowo
1 1 1 4 2 9
4
UKS Polonia 2001 Bydgoszcz
0 0 3 0 3 8
Grupa E:
Polonia II Warszawa 0 : 3 Olimpia KRD Grudziądz
Unia Wąbrzeźno 2 : 5 Victoria Niemcz
Polonia II Warszawa 1 : 5 Unia Wąbrzeźno
Olimpia KRD Grudziądz 4 : 3 Victoria Niemcz
Polonia II Warszawa 0 : 6 Victoria Niemcz
Olimpia KRD Grudziądz 7 : 1 Unia Wąbrzeźno
 
Grupa E Z R P Pkt Bz Bs
1
Olimpia KRD Grudziądz
3 0 0 9 14 4
2
Victoria Niemcz
2 0 1 6 14 6
3
Unia Wąbrzeźno
1 0 2 3 8 13
4
Polonia II Warszawa
0 0 3 0 1 14
Grupa F:
Zawisza II 2001 Bydgoszcz 2 : 3 Wda TB Projekt Świecie
PSS Victoria Bydgoszcz 0 : 3 Stal Grudziądz
Zawisza II 2001 Bydgoszcz 3 : 2 PSS Victoria Bydgoszcz
Wda TB Projekt Świecie 2 : 5 Stal Grudziądz
Zawisza II 2001 Bydgoszcz 3 : 1 Stal Grudziądz
Wda TB Projekt Świecie 5 : 1 PSS Victoria Bydgoszcz
 
Grupa F Z R P Pkt Bz Bs
1
Zawisza II 2001 Bydgoszcz
2 0 1 6 8 6
2
Stal Grudziądz
2 0 1 6 9 5
3
Wda TB Projekt Świecie
2 0 1 6 10 8
4
PSS Victoria Bydgoszcz
0 0 3 0 3 11
Miejsca XIII - XXIV:
KS Gwiazda 2001 Bydgoszcz 2 : 1 UKS Polonia II 2001 Bydgoszcz
Start Warlubie 0 : 1 LKS Rawys Raciąż
Olimpia Wadain Grudziądz 3 : 2 UKS Polonia 2001 Bydgoszcz
Wda ProFlex Świecie 3 : 1 Victoria II Koronowo
Unia Wąbrzeźno 1 : 0 PSS Victoria Bydgoszcz
Polonia II Warszawa 2 : 1 Wda TB Projekt Świecie
Miejsca XIII - XVIII:
KS Gwiazda 2001 Bydgoszcz 0 : 1 Wda ProFlex Świecie
Miejsca XIX - XXIV:
UKS Polonia II 2001 Bydgoszcz 2 : 0 Victoria II Koronowo
Miejsca XIII - XVIII:
LKS Rawys Raciąż 4 : 5 Unia Wąbrzeźno
Miejsca XIX - XXIV:
Start Warlubie 1 : 4 PSS Victoria Bydgoszcz
Miejsca XIII - XVIII:
Olimpia Wadain Grudziądz 2 : 0 Polonia II Warszawa
Miejsca XIX - XXIV:
UKS Polonia 2001 Bydgoszcz 0 : 6 Wda TB Projekt Świecie
Miejsca XIII - XV:
Wda ProFlex Świecie 1 : 3 Unia Wąbrzeźno
Miejsca XVI - XVIII:
KS Gwiazda 2001 Bydgoszcz 1 : 0 LKS Rawys Raciąż
Miejsca XIII - XV:
Wda ProFlex Świecie 2 : 2 Olimpia Wadain Grudziądz
Miejsca XVI - XVIII:
KS Gwiazda 2001 Bydgoszcz 2 : 0 Polonia II Warszawa
Miejsca XIII - XV:
Unia Wąbrzeźno 2 : 0 Olimpia Wadain Grudziądz
Miejsca XVI - XVIII:
LKS Rawys Raciąż 0 : 1 Polonia II Warszawa
Miejsca I - XII:
Victoria Koronowo 2 : 0 KS Gwiazda 2000 Bydgoszcz
BKS SP 67 Bydgoszcz 3 : 2 Zawisza I 2001 Bydgoszcz
Zawisza 2000 Bydgoszcz 4 : 0 UKS SMS Włocławek
Polonia I Warszawa 1 : 3 Włókniarz Toruń
Olimpia KRD Grudziądz 3 : 1 Stal Grudziądz
Victoria Niemcz 1 : 3 Zawisza II 2001 Bydgoszcz
Miejsca I - VI:
Victoria Koronowo 1 : 3 Włókniarz Toruń
Miejsca VII - XII:
KS Gwiazda 2000 Bydgoszcz 4 : 0 Polonia I Warszawa
Miejsca I - VI:
BKS SP 67 Bydgoszcz 1 : 3 Olimpia KRD Grudziądz
Miejsca VII - XII:
Zawisza I 2001 Bydgoszcz 3 : 0 Stal Grudziądz
Miejsca I - VI:
Zawisza 2000 Bydgoszcz 3 : 0 Zawisza II 2001 Bydgoszcz
Miejsca VII - XII:
UKS SMS Włocławek 0 : 3 Victoria Niemcz
Miejsca IV - VI:
Victoria Koronowo 0 : 2 BKS SP 67 Bydgoszcz
Miejsca I - III:
Włókniarz Toruń 2 : 1 Olimpia KRD Grudziądz
Miejsca IV - VI:
Victoria Koronowo 1 : 1 Zawisza II 2001 Bydgoszcz
Miejsca I - III:
Włókniarz Toruń 1 : 3 Zawisza 2000 Bydgoszcz
Miejsca IV - VI:
BKS SP 67 Bydgoszcz 1 : 2 Zawisza II 2001 Bydgoszcz
Miejsca I - III:
Olimpia KRD Grudziądz 0 : 2 Zawisza 2000 Bydgoszcz

Kolejność końcowa

1. Zawisza 2000 Bydgoszcz
2. Włókniarz Toruń
3. Olimpia KRD Grudziądz
4. Zawisza II 2001 Bydgoszcz
5. BKS SP 67 Bydgoszcz
6. Victoria Koronowo
7. KS Gwiazda 2000 Bydgoszcz
8. Victoria Niemcz
9. Zawisza I 2001 Bydgoszcz
10. Stal Grudziądz
11. UKS SMS Włocławek
12. Polonia I Warszawa
13. Unia Wąbrzeźno
14. Olimpia Wadain Grudziądz
15. Wda ProFlex Świecie
16. KS Gwiazda 2001 Bydgoszcz
17. Polonia II Warszawa
18. LKS Rawys Raciąż
19. Wda TB Projekt Świecie
20. PSS Victoria Bydgoszcz
21. UKS Polonia II 2001 Bydgoszcz
22. Victoria II Koronowo
23. Start Warlubie
24. UKS Polonia 2001 Bydgoszcz

Orliki

Grupa A:
Victoria Akomp Koronowo 2 : 0 UKS 16 Bydgoszcz
Don Bosco Ostróda 1 : 0 Victoria Niemcz
Victoria Akomp Koronowo 0 : 0 Don Bosco Ostróda
UKS 16 Bydgoszcz 0 : 0 Victoria Niemcz
Victoria Akomp Koronowo 3 : 0 Victoria Niemcz
UKS 16 Bydgoszcz 0 : 3 Don Bosco Ostróda
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Victoria Akomp Koronowo
2 1 0 7 5 0
2
Don Bosco Ostróda
2 1 0 7 4 0
3
Victoria Niemcz
0 1 2 1 0 4
4
UKS 16 Bydgoszcz
0 1 2 1 0 5
Grupa B:
SMS UKS Włocławek 0 : 0 Unia Wąbrzeźno
DAP Toruń 2003 0 : 1 Wda Świecie
SMS UKS Włocławek 0 : 0 DAP Toruń 2003
Unia Wąbrzeźno 0 : 0 Wda Świecie
SMS UKS Włocławek 0 : 0 Wda Świecie
Unia Wąbrzeźno 0 : 0 DAP Toruń 2003
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Wda Świecie
1 2 0 5 1 0
2
Unia Wąbrzeźno
0 3 0 3 0 0
3
SMS UKS Włocławek
0 3 0 3 0 0
4
DAP Toruń 2003
0 2 1 2 0 1
Grupa C:
AZS I UKW Bydgoszcz 0 : 0 Włókniarz Toruń
GLKS Osielsko 0 : 1 Wda Stralfos Świecie
AZS I UKW Bydgoszcz 0 : 0 GLKS Osielsko
Włókniarz Toruń 0 : 0 Wda Stralfos Świecie
AZS I UKW Bydgoszcz 0 : 0 Wda Stralfos Świecie
Włókniarz Toruń 1 : 2 GLKS Osielsko
 
Grupa C Z R P Pkt Bz Bs
1
Wda Stralfos Świecie
1 2 0 5 1 0
2
GLKS Osielsko
1 1 1 4 2 2
3
AZS I UKW Bydgoszcz
0 3 0 3 0 0
4
Włókniarz Toruń
0 2 1 2 1 2
Grupa D:
UKS 11 Inowrocław 0 : 0 Cis Total P.R. Cekcyn
KS Legionovia Legionowo 0 : 0 Gwiazda 02 Bydgoszcz
UKS 11 Inowrocław 0 : 1 KS Legionovia Legionowo
Cis Total P.R. Cekcyn 0 : 1 Gwiazda 02 Bydgoszcz
UKS 11 Inowrocław 0 : 2 Gwiazda 02 Bydgoszcz
Cis Total P.R. Cekcyn 0 : 0 KS Legionovia Legionowo
 
Grupa D Z R P Pkt Bz Bs
1
Gwiazda 02 Bydgoszcz
2 1 0 7 3 0
2
KS Legionovia Legionowo
1 2 0 5 1 0
3
Cis Total P.R. Cekcyn
0 2 1 2 0 1
4
UKS 11 Inowrocław
0 1 2 1 0 3
I - XVI:
UKS 16 Bydgoszcz 0 : 2 DAP Toruń 2003
Victoria Niemcz 2 : 3 Unia Wąbrzeźno
Victoria Akomp Koronowo 2 : 1 SMS UKS Włocławek
Don Bosco Ostróda 1 : 0 Wda Świecie
Włókniarz Toruń 3 : 0 UKS 11 Inowrocław
AZS I UKW Bydgoszcz 1 : 2 Cis Total P.R. Cekcyn
Wda Stralfos Świecie 2 : 0 KS Legionovia Legionowo
GLKS Osielsko 1 : 2 Gwiazda 02 Bydgoszcz
XV - XVI:
UKS 16 Bydgoszcz 0 : 1 UKS 11 Inowrocław
XIII - XIV:
DAP Toruń 2003 0 : 2 Włókniarz Toruń
XI - XII:
Victoria Niemcz 2 : 4 AZS I UKW Bydgoszcz
IX - X:
Unia Wąbrzeźno 2 : 0 Cis Total P.R. Cekcyn
I - VIII:
SMS UKS Włocławek 0 : 2 KS Legionovia Legionowo
Victoria Akomp Koronowo 0 : 1 Wda Stralfos Świecie
Wda Świecie 0 : 3 GLKS Osielsko
Don Bosco Ostróda 2 : 1 Gwiazda 02 Bydgoszcz
VII - VIII:
SMS UKS Włocławek 1 : 0 Wda Świecie
V - VI:
KS Legionovia Legionowo 0 : 0 GLKS Osielsko
III - IV:
Victoria Akomp Koronowo 1 : 1 Gwiazda 02 Bydgoszcz
I - II:
Wda Stralfos Świecie 0 : 0 Don Bosco Ostróda

Kolejność końcowa

1. Don Bosco Ostróda
2. Wda Stralfos Świecie
3. Gwiazda 02 Bydgoszcz
4. Victoria Akomp Koronowo
5. GLKS Osielsko
6. KS Legionovia Legionowo
7. SMS UKS Włocławek
8. Wda Świecie
9. Unia Wąbrzeźno
10. Cis Total P.R. Cekcyn
11. AZS I UKW Bydgoszcz
12. Victoria Niemcz
13. Włókniarz Toruń
14. DAP Toruń 2003
15. UKS 11 Inowrocław
16. UKS 16 Bydgoszcz

Trampkarze

Grupa A:
Victoria Jeżbud Koronowo 1 : 3 GLKS Osielsko
Wda Gresta Świecie 4 : 1 Unia Roszak Solec Kujawski
Victoria Jeżbud Koronowo 1 : 4 Wda Gresta Świecie
GLKS Osielsko 5 : 0 Unia Roszak Solec Kujawski
Victoria Jeżbud Koronowo 0 : 2 Unia Roszak Solec Kujawski
GLKS Osielsko 2 : 1 Wda Gresta Świecie
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
GLKS Osielsko
3 0 0 9 10 2
2
Wda Gresta Świecie
2 0 1 6 9 4
3
Unia Roszak Solec Kujawski
1 0 2 3 3 9
4
Victoria Jeżbud Koronowo
0 0 3 0 2 9
Grupa B:
Wda Roplast Świecie 1 : 2 Chemik Bydgoszcz
UKS SMS 98 Włocławek 4 : 0 Unia Wąbrzeźno
Wda Roplast Świecie 2 : 5 UKS SMS 98 Włocławek
Chemik Bydgoszcz 5 : 3 Unia Wąbrzeźno
Wda Roplast Świecie 6 : 2 Unia Wąbrzeźno
Chemik Bydgoszcz 1 : 2 UKS SMS 98 Włocławek
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
UKS SMS 98 Włocławek
3 0 0 9 11 3
2
Chemik Bydgoszcz
2 0 1 6 8 6
3
Wda Roplast Świecie
1 0 2 3 9 9
4
Unia Wąbrzeźno
0 0 3 0 5 15
Grupa C:
SMS UKS Włocławek 0 : 0 Rodło Kwidzyn
AZS UKS Bydgoszcz 1 : 7 KS Beniaminek St. Gdański
SMS UKS Włocławek 2 : 2 AZS UKS Bydgoszcz
Rodło Kwidzyn 0 : 3 KS Beniaminek St. Gdański
SMS UKS Włocławek 1 : 2 KS Beniaminek St. Gdański
Rodło Kwidzyn 4 : 1 AZS UKS Bydgoszcz
 
Grupa C Z R P Pkt Bz Bs
1
KS Beniaminek St. Gdański
3 0 0 9 12 2
2
Rodło Kwidzyn
1 1 1 4 4 4
3
SMS UKS Włocławek
0 2 1 2 3 4
4
AZS UKS Bydgoszcz
0 1 2 1 4 13
Miejsca VII - XII:
Victoria Jeżbud Koronowo 3 : 1 Unia Wąbrzeźno
Unia Roszak Solec Kujawski 2 : 0 Wda Roplast Świecie
Victoria Jeżbud Koronowo 5 : 3 AZS UKS Bydgoszcz
Unia Roszak Solec Kujawski 3 : 0 SMS UKS Włocławek
Unia Wąbrzeźno 3 : 2 AZS UKS Bydgoszcz
Wda Roplast Świecie 2 : 0 SMS UKS Włocławek
Miejsca I - VI:
GLKS Osielsko 4 : 1 Chemik Bydgoszcz
UKS SMS 98 Włocławek 5 : 0 Rodło Kwidzyn
Wda Gresta Świecie 4 : 2 KS Beniaminek St. Gdański
Miejsca I - III:
GLKS Osielsko 2 : 1 UKS SMS 98 Włocławek
Miejsca IV - VI:
Chemik Bydgoszcz 4 : 4 Rodło Kwidzyn
Miejsca I - III:
GLKS Osielsko 2 : 1 Wda Gresta Świecie
Miejsca IV - VI:
Chemik Bydgoszcz 4 : 1 KS Beniaminek St. Gdański
Miejsca I - III:
UKS SMS 98 Włocławek 3 : 1 Wda Gresta Świecie
Miejsca IV - VI:
Rodło Kwidzyn 5 : 0 KS Beniaminek St. Gdański

Kolejność końcowa

1. GLKS Osielsko
2. SMS UKS Włocławek
3. Wda Roplast Świecie
4. Rodło Kwidzyn
5. Chemik Bydgoszcz
6. KS Beniaminek St. Gdański
7. Unia Roszak Solec Kujawski
8. Wda Roplast Świecie
9. SMS UKS Włocławek
10. Victoria Jeżbud Koronowo
11. Unia Wąbrzeźno
12. AZS UKS Bydgoszcz

Żacy

Grupa A:
Victoria Koronowo 0 : 1 JP2 Bydgoszcz
DAP Toruń 2004 2 : 0 Unia Wąbrzeźno
Victoria Koronowo 0 : 2 DAP Toruń 2004
JP2 Bydgoszcz 3 : 0 AS Orlik Toruń
Victoria Koronowo 3 : 0 AS Orlik Toruń
JP2 Bydgoszcz 1 : 0 Unia Wąbrzeźno
Victoria Koronowo 1 : 4 Unia Wąbrzeźno
DAP Toruń 2004 3 : 0 AS Orlik Toruń
JP2 Bydgoszcz 0 : 1 DAP Toruń 2004
Unia Wąbrzeźno 3 : 0 AS Orlik Toruń
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
DAP Toruń 2004
4 0 0 12 8 0
2
JP2 Bydgoszcz
3 0 1 9 5 1
3
Unia Wąbrzeźno
2 0 2 6 7 4
4
Victoria Koronowo
1 0 3 3 4 7
5
AS Orlik Toruń
0 0 4 0 0 12
Grupa B:
Chemik Bydgoszcz 3 : 0 UKS 11 Inowrocław
Wisełka Piłkarskie Maluchy 0 : 0 Sparta Gdańsk
Chemik Bydgoszcz 1 : 1 Wisełka Piłkarskie Maluchy
UKS 11 Inowrocław 0 : 3 Sparta Gdańsk
Chemik Bydgoszcz 1 : 0 Sparta Gdańsk
UKS 11 Inowrocław 0 : 3 Wisełka Piłkarskie Maluchy
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Chemik Bydgoszcz
2 1 0 7 5 1
2
Wisełka Piłkarskie Maluchy
1 2 0 5 4 1
3
Sparta Gdańsk
1 1 1 4 3 1
4
UKS 11 Inowrocław
0 0 3 0 0 9
Grupa C:
UKS 16 Bydgoszcz 0 : 5 Mały Piłkarz Inowrocław
Włókniarz Toruń 2 : 2 UKS Fala Świekatowo
UKS 16 Bydgoszcz 1 : 5 Włókniarz Toruń
Mały Piłkarz Inowrocław 0 : 0 UKS Fala Świekatowo
UKS 16 Bydgoszcz 0 : 1 UKS Fala Świekatowo
Mały Piłkarz Inowrocław 2 : 1 Włókniarz Toruń
 
Grupa C Z R P Pkt Bz Bs
1
Mały Piłkarz Inowrocław
2 1 0 7 7 1
2
UKS Fala Świekatowo
1 2 0 5 3 2
3
Włókniarz Toruń
1 1 1 4 8 5
4
UKS 16 Bydgoszcz
0 0 3 0 1 11
X - XII:
Victoria Koronowo 0 : 0 UKS 11 Inowrocław
VII - IX:
Unia Wąbrzeźno 0 : 1 Sparta Gdańsk
X - XII:
Victoria Koronowo 1 : 0 UKS 16 Bydgoszcz
VII - IX:
Unia Wąbrzeźno 0 : 0 Włókniarz Toruń
X - XII:
UKS 11 Inowrocław 1 : 1 UKS 16 Bydgoszcz
VII - IX:
Sparta Gdańsk 0 : 0 Włókniarz Toruń
I - VI:
DAP Toruń 2004 1 : 0 Wisełka Piłkarskie Maluchy
Chemik Bydgoszcz 2 : 0 UKS Fala Świekatowo
JP2 Bydgoszcz 2 : 3 Mały Piłkarz Inowrocław
IV - VI:
Wisełka Piłkarskie Maluchy 0 : 0 UKS Fala Świekatowo
I - III:
DAP Toruń 2004 0 : 0 Chemik Bydgoszcz
IV - VI:
Wisełka Piłkarskie Maluchy 2 : 0 JP2 Bydgoszcz
I - III:
DAP Toruń 2004 0 : 1 Mały Piłkarz Inowrocław
IV - VI:
UKS Fala Świekatowo 1 : 0 JP2 Bydgoszcz
I - III:
Chemik Bydgoszcz 0 : 0 Mały Piłkarz Inowrocław

Kolejność końcowa

1. Mały Piłkarz Inowrocław
2. Chemik Bydgoszcz
3. DAP Toruń 2004
4. Wisełka Piłkarskie Maluchy
5. UKS Fala Świekatowo
6. JP2 Bydgoszcz
7. Sparta Gdańsk
8. Włókniarz Toruń
9. Unia Wąbrzeźno
10. UKS 11 Inowrocław
11. Victoria Koronowo
12. UKS 16 Bydgoszcz
13. AS Orlik Toruń
System zapisów - copyright © b4sport.pl