Koronowo Cup

Wyniki 2014

Trampkarze

Grupa A:
Zawisza Bydgoszcz 99 2 : 0 Polonia Bydgoszcz 99
ASPN Viking Aleks. Kujawski 0 : 3 Mień Lipno
Zawisza Bydgoszcz 99 8 : 0 ASPN Viking Aleks. Kujawski
Polonia Bydgoszcz 99 0 : 1 Mień Lipno
Zawisza Bydgoszcz 99 3 : 0 Mień Lipno
Polonia Bydgoszcz 99 4 : 0 ASPN Viking Aleks. Kujawski
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Zawisza Bydgoszcz 99
3 0 0 9 13 0
2
Mień Lipno
2 0 1 6 4 3
3
Polonia Bydgoszcz 99
1 0 2 3 4 3
4
ASPN Viking Aleks. Kujawski
0 0 3 0 0 15
Grupa B:
GLKS Osielsko 3 : 0 Victoria Koronowo
Fala Świekatowo 2 : 2 Unia Wąbrzeźno
GLKS Osielsko 1 : 1 Fala Świekatowo
Victoria Koronowo 0 : 1 Unia Wąbrzeźno
GLKS Osielsko 2 : 0 Unia Wąbrzeźno
Victoria Koronowo 2 : 4 Fala Świekatowo
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
GLKS Osielsko
2 1 0 7 6 1
2
Fala Świekatowo
1 2 0 5 7 5
3
Unia Wąbrzeźno
1 1 1 4 3 4
4
Victoria Koronowo
0 0 3 0 2 8
Grupa C:
Gwiazda Bydgoszcz 0 : 2 Włókniarz Toruń 00
Olimpia/Vadain Grudziądz 1 : 1 UKS SMS Włocławek 00
Gwiazda Bydgoszcz 2 : 2 Olimpia/Vadain Grudziądz
Włókniarz Toruń 00 1 : 1 UKS SMS Włocławek 00
Gwiazda Bydgoszcz 1 : 1 UKS SMS Włocławek 00
Włókniarz Toruń 00 2 : 2 Olimpia/Vadain Grudziądz
 
Grupa C Z R P Pkt Bz Bs
1
Włókniarz Toruń 00
1 2 0 5 5 3
2
Olimpia/Vadain Grudziądz
0 3 0 3 5 5
3
UKS SMS Włocławek 00
0 3 0 3 3 3
4
Gwiazda Bydgoszcz
0 2 1 2 3 5
Grupa D:
UKS SMS Włocławek 99 1 : 1 Stal Grudziądz
Polonia Bydgoszcz 00 1 : 2 Victoria Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek 99 4 : 1 Polonia Bydgoszcz 00
Stal Grudziądz 2 : 0 Victoria Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek 99 3 : 0 Victoria Bydgoszcz
Stal Grudziądz 2 : 0 Polonia Bydgoszcz 00
 
Grupa D Z R P Pkt Bz Bs
1
UKS SMS Włocławek 99
2 1 0 7 8 2
2
Stal Grudziądz
2 1 0 7 5 1
3
Victoria Bydgoszcz
1 0 2 3 2 6
4
Polonia Bydgoszcz 00
0 0 3 0 2 8
I - XVI:
ASPN Viking Aleks. Kujawski 1 : 5 Victoria Koronowo
Polonia Bydgoszcz 99 3 : 0 Unia Wąbrzeźno
Zawisza Bydgoszcz 99 2 : 0 Fala Świekatowo
Mień Lipno 4 : 0 GLKS Osielsko
Gwiazda Bydgoszcz 9 : 1 Polonia Bydgoszcz 00
UKS SMS Włocławek 00 4 : 0 Victoria Bydgoszcz
Włókniarz Toruń 00 3 : 4 Stal Grudziądz
Olimpia/Vadain Grudziądz 0 : 5 UKS SMS Włocławek 99
XV - XVI:
ASPN Viking Aleks. Kujawski 1 : 2 Polonia Bydgoszcz 00
XIII - XIV:
Victoria Koronowo 3 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
XI - XII:
Unia Wąbrzeźno 4 : 1 Victoria Bydgoszcz
IX - X:
Polonia Bydgoszcz 99 4 : 2 UKS SMS Włocławek 00
I - VIII:
Fala Świekatowo 2 : 4 Włókniarz Toruń 00
Zawisza Bydgoszcz 99 5 : 1 Stal Grudziądz
GLKS Osielsko 3 : 2 Olimpia/Vadain Grudziądz
VII - VIII:
Fala Świekatowo 6 : 4 Olimpia/Vadain Grudziądz
V - VI:
Włókniarz Toruń 00 3 : 4 GLKS Osielsko
III - IV:
Stal Grudziądz 0 : 3 Mień Lipno
I - II:
Zawisza Bydgoszcz 99 2 : 1 UKS SMS Włocławek 99

Kolejność końcowa

1. Zawisza Bydgoszcz 99
2. UKS SMS Włocławek 99
3. Mień Lipno
4. Stal Grudziądz
5. GLKS Osielsko
6. Włókniarz Toruń 00
7. Fala Świekatowo
8. Olimpia/Vadain Grudziądz
9. Polonia Bydgoszcz 99
10. UKS SMS Włocławek 00
11. Unia Wąbrzeźno
12. Victoria Bydgoszcz
13. Victoria Koronowo
14. Gwiazda Bydgoszcz
15. Polonia Bydgoszcz 00
16. ASPN Viking Aleks. Kujawski

Młodzicy

 

Grupa A:
Victoria Koronowo 0 : 3 Chemik Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz 0 : 9 Polonia Bydgoszcz 2001
Victoria Bydgoszcz 1 : 6 Włókniarz Toruń
Victoria Koronowo 3 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 1 : 0 Polonia Bydgoszcz 2001
Gwiazda Bydgoszcz 0 : 6 Włókniarz Toruń
Victoria Koronowo 2 : 2 Polonia Bydgoszcz 2001
Chemik Bydgoszcz 11 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz 2001 4 : 0 Victoria Bydgoszcz
Victoria Koronowo 0 : 3 Włókniarz Toruń
Chemik Bydgoszcz 7 : 0 Victoria Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz 2001 1 : 1 Włókniarz Toruń
Gwiazda Bydgoszcz 2 : 1 Victoria Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 0 : 1 Włókniarz Toruń
Victoria Koronowo 4 : 0 Victoria Bydgoszcz
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Włókniarz Toruń
4 1 0 13 17 2
2
Chemik Bydgoszcz
4 0 1 12 22 1
3
Polonia Bydgoszcz 2001
2 2 1 8 16 4
4
Victoria Koronowo
2 1 2 7 9 8
5
Gwiazda Bydgoszcz
1 0 4 3 2 30
6
Victoria Bydgoszcz
0 0 5 0 2 23
Grupa B:
Poltrans Trzemeszno 3 : 0 GKS Kowale
Gryf Tczew 3 : 3 Osiczanka Osice
Polonia Bydgoszcz 2002 2 : 0 Stal Grudziądz
Poltrans Trzemeszno 2 : 1 Gryf Tczew
GKS Kowale 2 : 1 Osiczanka Osice
Gryf Tczew 1 : 1 Stal Grudziądz
Poltrans Trzemeszno 7 : 0 Osiczanka Osice
GKS Kowale 2 : 1 Gryf Tczew
Osiczanka Osice 3 : 1 Polonia Bydgoszcz 2002
Poltrans Trzemeszno 3 : 0 Stal Grudziądz
GKS Kowale 4 : 0 Polonia Bydgoszcz 2002
Osiczanka Osice 1 : 0 Stal Grudziądz
Gryf Tczew 3 : 0 Polonia Bydgoszcz 2002
GKS Kowale 4 : 2 Stal Grudziądz
Poltrans Trzemeszno 7 : 1 Polonia Bydgoszcz 2002
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Poltrans Trzemeszno
5 0 0 15 22 2
2
GKS Kowale
4 0 1 12 12 7
3
Osiczanka Osice
2 1 2 7 8 13
4
Gryf Tczew
1 2 2 5 9 8
5
Polonia Bydgoszcz 2002
1 0 4 3 4 17
6
Stal Grudziądz
0 1 4 1 3 11
Grupa C:
GOSiR el Professional Luzino 2 : 6 Mieszko Gniezno
Sparta Gdańsk 2 : 3 Unia Wąbrzeźno
Victoria Niemcz 0 : 2 KKP Bydgoszcz
GOSiR el Professional Luzino 0 : 1 Sparta Gdańsk
Mieszko Gniezno 2 : 3 Unia Wąbrzeźno
Sparta Gdańsk 2 : 2 KKP Bydgoszcz
GOSiR el Professional Luzino 2 : 3 Unia Wąbrzeźno
Mieszko Gniezno 2 : 0 Sparta Gdańsk
Unia Wąbrzeźno 7 : 1 Victoria Niemcz
GOSiR el Professional Luzino 4 : 3 KKP Bydgoszcz
Mieszko Gniezno 3 : 2 Victoria Niemcz
Unia Wąbrzeźno 6 : 2 KKP Bydgoszcz
Sparta Gdańsk 1 : 2 Victoria Niemcz
Mieszko Gniezno 2 : 1 KKP Bydgoszcz
GOSiR el Professional Luzino 2 : 0 Victoria Niemcz
 
Grupa C Z R P Pkt Bz Bs
1
Unia Wąbrzeźno
5 0 0 15 22 9
2
Mieszko Gniezno
4 0 1 12 15 8
3
GOSiR el Professional Luzino
2 0 3 6 10 13
4
Sparta Gdańsk
1 1 3 4 6 9
5
KKP Bydgoszcz
1 1 3 4 10 14
6
Victoria Niemcz
1 0 4 3 5 15
XIII - XVIII:
Victoria Bydgoszcz 3 : 0 Stal Grudziądz
Gwiazda Bydgoszcz 1 : 1 Polonia Bydgoszcz 2002
Victoria Bydgoszcz 0 : 2 Victoria Niemcz
Gwiazda Bydgoszcz 3 : 2 KKP Bydgoszcz
Stal Grudziądz 0 : 3 Victoria Niemcz
Polonia Bydgoszcz 2002 1 : 4 KKP Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz 1 : 4 Victoria Niemcz
Victoria Bydgoszcz 0 : 3 Polonia Bydgoszcz 2002
Gwiazda Bydgoszcz 0 : 3 Stal Grudziądz
Victoria Bydgoszcz 0 : 4 KKP Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz 2002 0 : 1 Victoria Niemcz
Stal Grudziądz 0 : 3 KKP Bydgoszcz
VII - XII:
Victoria Koronowo 0 : 1 Gryf Tczew
Polonia Bydgoszcz 2001 1 : 1 Osiczanka Osice
Victoria Koronowo 0 : 0 Sparta Gdańsk
Polonia Bydgoszcz 2001 4 : 0 GOSiR el Professional Luzino
Gryf Tczew 3 : 0 Sparta Gdańsk
Osiczanka Osice 2 : 4 GOSiR el Professional Luzino
Polonia Bydgoszcz 2001 1 : 2 Sparta Gdańsk
Victoria Koronowo 2 : 1 Osiczanka Osice
Polonia Bydgoszcz 2001 3 : 1 Gryf Tczew
Victoria Koronowo 0 : 1 GOSiR el Professional Luzino
Osiczanka Osice 2 : 0 Sparta Gdańsk
Gryf Tczew 2 : 1 GOSiR el Professional Luzino
I - VI:
Chemik Bydgoszcz 1 : 1 GKS Kowale
Włókniarz Toruń 1 : 1 Poltrans Trzemeszno
Chemik Bydgoszcz 3 : 0 Mieszko Gniezno
Włókniarz Toruń 2 : 1 Unia Wąbrzeźno
GKS Kowale 1 : 0 Mieszko Gniezno
Poltrans Trzemeszno 0 : 1 Unia Wąbrzeźno
Włókniarz Toruń 2 : 2 Mieszko Gniezno
Chemik Bydgoszcz 1 : 0 Poltrans Trzemeszno
Włókniarz Toruń 1 : 2 GKS Kowale
Chemik Bydgoszcz 0 : 4 Unia Wąbrzeźno
Poltrans Trzemeszno 2 : 3 Mieszko Gniezno
GKS Kowale 0 : 1 Unia Wąbrzeźno

Kolejność końcowa

1. Unia Wąbrzeźno
2. Włókniarz Toruń
3. Chemik Bydgoszcz
4. GKS Kowale
5. Mieszko Gniezno
6. Poltrans Trzemeszno
7. Gryf Tczew
8. Polonia Bydgoszcz 2001
9. Sparta Gdańsk
10. GOSiR el Professional Luzino
11. Victoria Koronowo
12. Osiczanka Osice
13. KKP Bydgoszcz
14. Victoria Niemcz
15. Gwiazda Bydgoszcz
16. Polonia Bydgoszcz 2002
17. Victoria Bydgoszcz
18. Stal Grudziądz

Orliki 2003

 

Grupa A:
Victoria Koronowo 0 : 1 BKS SP 67 Bydgoszcz
Victoria Niemcz 2 : 0 JP 2 Bydgoszcz
Juventus Soccer Sch. Bydgoszcz 1 : 0 Unia II Wąbrzeźno
Victoria Koronowo 0 : 2 Victoria Niemcz
BKS SP 67 Bydgoszcz 1 : 0 Juventus Soccer Sch. Bydgoszcz
JP 2 Bydgoszcz 0 : 0 Unia II Wąbrzeźno
Victoria Koronowo 1 : 0 JP 2 Bydgoszcz
BKS SP 67 Bydgoszcz 1 : 0 Unia II Wąbrzeźno
Victoria Niemcz 2 : 0 Juventus Soccer Sch. Bydgoszcz
Victoria Koronowo 1 : 0 Juventus Soccer Sch. Bydgoszcz
BKS SP 67 Bydgoszcz 1 : 0 JP 2 Bydgoszcz
Victoria Niemcz 1 : 0 Unia II Wąbrzeźno
Victoria Koronowo 2 : 0 Unia II Wąbrzeźno
BKS SP 67 Bydgoszcz 0 : 1 Victoria Niemcz
JP 2 Bydgoszcz 0 : 3 Juventus Soccer Sch. Bydgoszcz
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Victoria Niemcz
5 0 0 15 8 0
2
BKS SP 67 Bydgoszcz
4 0 1 12 4 1
3
Victoria Koronowo
3 0 2 9 4 3
4
Juventus Soccer Sch. Bydgoszcz
2 0 3 6 4 4
5
Unia II Wąbrzeźno
0 1 4 1 0 5
6
JP 2 Bydgoszcz
0 1 4 1 0 7
Grupa B:
Polonia Bydgoszcz 1 : 0 Fala Świekatowo
Czarna Husaria Kikół 1 : 0 Wisełka Solec Kujawski
Unia Wąbrzeźno 1 : 0 Włókniarz Toruń
Polonia Bydgoszcz 7 : 0 Czarna Husaria Kikół
Fala Świekatowo 0 : 1 Unia Wąbrzeźno
Wisełka Solec Kujawski 0 : 1 Włókniarz Toruń
Polonia Bydgoszcz 1 : 0 Wisełka Solec Kujawski
Fala Świekatowo 1 : 0 Włókniarz Toruń
Czarna Husaria Kikół 2 : 3 Unia Wąbrzeźno
Polonia Bydgoszcz 3 : 0 Unia Wąbrzeźno
Fala Świekatowo 1 : 0 Wisełka Solec Kujawski
Czarna Husaria Kikół 3 : 2 Włókniarz Toruń
Polonia Bydgoszcz 4 : 0 Włókniarz Toruń
Fala Świekatowo 0 : 0 Czarna Husaria Kikół
Wisełka Solec Kujawski 1 : 2 Unia Wąbrzeźno
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Polonia Bydgoszcz
4 0 0 12 12 0
2
Unia Wąbrzeźno
3 0 1 9 5 5
3
Fala Świekatowo
2 0 2 6 2 2
4
Czarna Husaria Kikół
2 0 2 6 6 12
5
Włókniarz Toruń
1 0 3 3 3 5
6
Wisełka Solec Kujawski
0 0 4 0 0 4
XI - XII:
JP 2 Bydgoszcz 0 : 1 Wisełka Solec Kujawski
IX - X:
Unia II Wąbrzeźno 0 : 1 Włókniarz Toruń
I - IV:
BKS SP 67 Bydgoszcz 0 : 1 Polonia Bydgoszcz
Victoria Niemcz 1 : 0 Unia Wąbrzeźno
III - IV:
BKS SP 67 Bydgoszcz 1 : 1 Unia Wąbrzeźno
I - II:
Polonia Bydgoszcz 1 : 0 Victoria Niemcz

Kolejność końcowa

1. Polonia Bydgoszcz
2. Victoria Niemcz
3. Unia Wąbrzeźno
4. BKS SP 67 Bydgoszcz
5. Fala Świekatowo
6. Victoria Koronowo
7. Czarna Husaria Kikół
8. Juventus Soccer Sch. Bydgoszcz
9. Włókniarz Toruń
10. Unia II Wąbrzeźno
11. Wisełka Solec Kujawski
12. JP 2 Bydgoszcz

Orliki 2004

 

Grupa A:
Victoria Koronowo 0 : 2 Wisełka Bydgoszcz
Chemik II Bydgoszcz 0 : 0 Polonia Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz 2 : 1 Chemik II Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz 0 : 1 Ułani Grudziądz
Victoria Koronowo 1 : 1 Chemik II Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz 0 : 0 Ułani Grudziądz
Victoria Koronowo 1 : 1 Polonia Bydgoszcz
Chemik II Bydgoszcz 0 : 2 Ułani Grudziądz
Victoria Koronowo 0 : 1 Ułani Grudziądz
Wisełka Bydgoszcz 3 : 0 Polonia Bydgoszcz
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Wisełka Bydgoszcz
3 1 0 10 7 1
2
Ułani Grudziądz
3 1 0 10 4 0
3
Victoria Koronowo
0 2 2 2 2 5
4
Chemik II Bydgoszcz
0 2 2 2 2 5
5
Polonia Bydgoszcz
0 2 2 2 1 5
Grupa B:
Olimpia Grudziądz 0 : 0 Fala Świekatowo
Chemik Bydgoszcz 3 : 0 Włókniarz Toruń
Fala Świekatowo 0 : 0 Chemik Bydgoszcz
Włókniarz Toruń 1 : 0 Mały Piłkarz Inowrocław
Olimpia Grudziądz 0 : 0 Chemik Bydgoszcz
Fala Świekatowo 1 : 1 Mały Piłkarz Inowrocław
Olimpia Grudziądz 0 : 0 Włókniarz Toruń
Chemik Bydgoszcz 0 : 1 Mały Piłkarz Inowrocław
Olimpia Grudziądz 0 : 2 Mały Piłkarz Inowrocław
Fala Świekatowo 0 : 0 Włókniarz Toruń
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Mały Piłkarz Inowrocław
2 1 1 7 4 2
2
Chemik Bydgoszcz
1 2 1 5 3 1
3
Włókniarz Toruń
1 2 1 5 1 3
4
Fala Świekatowo
0 4 0 4 1 1
5
Olimpia Grudziądz
0 3 1 3 0 2
Grupa C:
Olimpia II Grudziądz 0 : 0 Elana Toruń
SP Książki 1 : 1 Sparta Gdańsk
Elana Toruń 2 : 0 Sparta Gdańsk
Olimpia II Grudziądz 1 : 1 SP Książki
Olimpia II Grudziądz 1 : 0 Sparta Gdańsk
Elana Toruń 1 : 0 SP Książki
 
Grupa C Z R P Pkt Bz Bs
1
Elana Toruń
2 1 0 7 3 0
2
Olimpia II Grudziądz
1 2 0 5 2 1
3
SP Książki
0 2 1 2 2 3
4
Sparta Gdańsk
0 1 2 1 1 4
XIII - XIV:
Polonia Bydgoszcz 0 : 1 Olimpia Grudziądz
X - XII:
Chemik II Bydgoszcz 0 : 0 Fala Świekatowo
VII - IX:
Victoria Koronowo 0 : 1 Włókniarz Toruń
IV - VI:
Ułani Grudziądz 1 : 3 Chemik Bydgoszcz
I - III:
Wisełka Bydgoszcz 0 : 2 Mały Piłkarz Inowrocław
X - XII:
Chemik II Bydgoszcz 1 : 0 Sparta Gdańsk
VII - IX:
Victoria Koronowo 1 : 0 SP Książki
IV - VI:
Ułani Grudziądz 0 : 0 Olimpia II Grudziądz
I - III:
Wisełka Bydgoszcz 0 : 1 Elana Toruń
X - XII:
Fala Świekatowo 0 : 1 Sparta Gdańsk
VII - IX:
Włókniarz Toruń 2 : 0 SP Książki
IV - VI:
Chemik Bydgoszcz 1 : 0 Olimpia II Grudziądz
I - III:
Mały Piłkarz Inowrocław 0 : 0 Elana Toruń

Kolejność końcowa

1. Mały Piłkarz Inowrocław
2. Elana Toruń
3. Wisełka Bydgoszcz
4. Chemik Bydgoszcz
5. Olimpia II Grudziądz
6. Ułani Grudziądz
7. Włókniarz Toruń
8. Victoria Koronowo
9. SP Książki
10. Chemik II Bydgoszcz
11. Sparta Gdańsk
12. Fala Świekatowo
13. Olimpia Grudziądz
14. Polonia Bydgoszcz

Żaki I

 

Grupa A:
Victoria Koronowo 0 : 1 Chemik Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz 1 : 1 Victoria Niemcz
Victoria Koronowo 1 : 0 Ułani Grudziądz
Chemik Bydgoszcz 1 : 0 Wisełka II Bydgoszcz
Victoria Niemcz 0 : 0 Ułani Grudziądz
Victoria Koronowo 0 : 0 Wisełka II Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 0 : 0 Ułani Grudziądz
Victoria Koronowo 0 : 1 Victoria Niemcz
Ułani Grudziądz 1 : 0 Wisełka II Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 0 : 2 Victoria Niemcz
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Victoria Niemcz
2 2 0 8 4 1
2
Chemik Bydgoszcz
2 1 1 7 2 2
3
Ułani Grudziądz
1 2 1 5 1 1
4
Victoria Koronowo
1 1 2 4 1 2
5
Wisełka II Bydgoszcz
0 2 2 2 1 3
Grupa B:
Wisełka Solec Kujawski 2 : 0 Juventus SS Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz 2 : 0 Unia Wąbrzeźno
Wisełka Solec Kujawski 0 : 2 Olimpia Grudziądz
Juventus SS Bydgoszcz 1 : 0 Wisełka Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno 0 : 1 Olimpia Grudziądz
Wisełka Solec Kujawski 1 : 0 Wisełka Bydgoszcz
Juventus SS Bydgoszcz 1 : 1 Olimpia Grudziądz
Wisełka Solec Kujawski 1 : 0 Unia Wąbrzeźno
Juventus SS Bydgoszcz 0 : 0 Unia Wąbrzeźno
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Wisełka Solec Kujawski
3 0 1 9 4 2
2
Olimpia Grudziądz
2 1 0 7 4 1
3
Juventus SS Bydgoszcz
1 2 1 5 2 3
4
Wisełka Bydgoszcz
1 0 2 3 2 2
5
Unia Wąbrzeźno
0 1 3 1 0 4
VI - X:
Wisełka II Bydgoszcz 0 : 2 Wisełka Bydgoszcz
Juventus SS Bydgoszcz 0 : 0 Unia Wąbrzeźno
I - V:
Wisełka Solec Kujawski 2 : 0 Olimpia Grudziądz
Chemik Bydgoszcz 2 : 0 Ułani Grudziądz
VI - X:
Victoria Koronowo 0 : 0 Wisełka II Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz 1 : 0 Juventus SS Bydgoszcz
I - V:
Victoria Niemcz 1 : 1 Olimpia Grudziądz
Wisełka Solec Kujawski 1 : 0 Ułani Grudziądz
VI - X:
Victoria Koronowo 0 : 0 Unia Wąbrzeźno
Wisełka II Bydgoszcz 0 : 0 Juventus SS Bydgoszcz
I - V:
Victoria Niemcz 0 : 3 Chemik Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 0 : 0 Ułani Grudziądz
VI - X:
Wisełka Bydgoszcz 3 : 0 Unia Wąbrzeźno
Victoria Koronowo 1 : 0 Juventus SS Bydgoszcz
I - V:
Chemik Bydgoszcz 1 : 0 Wisełka Solec Kujawski
Victoria Niemcz 0 : 2 Ułani Grudziądz
VI - X:
Wisełka II Bydgoszcz 1 : 0 Unia Wąbrzeźno
Victoria Koronowo 0 : 1 Wisełka Bydgoszcz
I - V:
Chemik Bydgoszcz 0 : 1 Olimpia Grudziądz
Victoria Niemcz 1 : 1 Wisełka Solec Kujawski

Kolejność końcowa

1. Chemik Bydgoszcz
2. Wisełka Solec Kujawski
3. Olimpia Grudziądz
4. Ułani Grudziądz
5. Victoria Niemcz
6. Wisełka Bydgoszcz

Żaki II

 

Grupa A:
Victoria Koronowo 0 : 2 Polonia Bydgoszcz
Fala Świekatowo 2 : 1 Mezar Nakło
Victoria Koronowo 2 : 0 Concordia II Elbląg
Polonia Bydgoszcz 0 : 0 Fala Świekatowo
Mezar Nakło 2 : 0 Concordia II Elbląg
Victoria Koronowo 0 : 1 Fala Świekatowo
Polonia Bydgoszcz 6 : 0 Concordia II Elbląg
Victoria Koronowo 0 : 2 Mezar Nakło
Concordia II Elbląg 0 : 1 Fala Świekatowo
Polonia Bydgoszcz 1 : 0 Mezar Nakło
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Polonia Bydgoszcz
3 1 0 10 9 0
2
Fala Świekatowo
3 1 0 10 4 1
3
Mezar Nakło
2 0 2 6 3 3
4
Victoria Koronowo
1 0 3 3 2 5
5
Concordia II Elbląg
0 0 4 0 0 11
Grupa B:
Włókniarz Toruń 1 : 0 Feniks Obrowo
Mały Piłkarz Inowrocław 6 : 0 Victoria II Koronowo
Włókniarz Toruń 0 : 0 Concordia Elbląg
Feniks Obrowo 0 : 2 Mały Piłkarz Inowrocław
Victoria II Koronowo 0 : 4 Concordia Elbląg
Włókniarz Toruń 0 : 1 Mały Piłkarz Inowrocław
Feniks Obrowo 0 : 0 Concordia Elbląg
Włókniarz Toruń 3 : 0 Victoria II Koronowo
Concordia Elbląg 0 : 0 Mały Piłkarz Inowrocław
Feniks Obrowo 2 : 0 Victoria II Koronowo
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Mały Piłkarz Inowrocław
3 1 0 10 9 0
2
Włókniarz Toruń
2 1 1 7 4 1
3
Concordia Elbląg
1 3 0 6 4 0
4
Feniks Obrowo
1 1 2 4 2 3
5
Victoria II Koronowo
0 0 4 0 0 15
VI - X:
Concordia II Elbląg 0 : 2 Feniks Obrowo
Mezar Nakło 2 : 0 Victoria II Koronowo
I - V:
Mały Piłkarz Inowrocław 1 : 0 Włókniarz Toruń
Fala Świekatowo 0 : 1 Concordia Elbląg
VI - X:
Victoria Koronowo 2 : 0 Concordia II Elbląg
Feniks Obrowo 0 : 0 Mezar Nakło
I - V:
Polonia Bydgoszcz 2 : 0 Włókniarz Toruń
Mały Piłkarz Inowrocław 1 : 0 Concordia Elbląg
VI - X:
Victoria Koronowo 3 : 0 Victoria II Koronowo
Concordia II Elbląg 1 : 4 Mezar Nakło
I - V:
Polonia Bydgoszcz 2 : 0 Fala Świekatowo
Włókniarz Toruń 0 : 1 Concordia Elbląg
VI - X:
Feniks Obrowo 5 : 0 Victoria II Koronowo
Victoria Koronowo 0 : 2 Mezar Nakło
I - V:
Fala Świekatowo 0 : 0 Mały Piłkarz Inowrocław
Polonia Bydgoszcz 4 : 0 Concordia Elbląg
VI - X:
Concordia II Elbląg 1 : 0 Victoria II Koronowo
Victoria Koronowo 1 : 0 Feniks Obrowo
I - V:
Fala Świekatowo 0 : 1 Włókniarz Toruń

Kolejność końcowa

1. Polonia Bydgoszcz
2. Mały Piłkarz Inowrocław
3. Concordia Elbląg
4. Włókniarz Toruń
5. Fala Świekatowo
6. Mezar Nakło
7. Victoria Koronowo
8. Feniks Obrowo
9. Concordia II Elbląg
10. Victoria II Koronowo

 

 

 

 

 

System zapisów - copyright © b4sport.pl