Koronowo Cup

Wyniki 2016

Kobiety

Grupa A:
Gmina Koronowo 3 : 6 GOKSiR Pruszcz Pom.
KKP I Bydgoszcz 2 : 0 Tęcza Bydgoszcz
Gmina Koronowo 0 : 4 OKS Stomil II Olsztyn
GOKSiR Pruszcz Pom. 1 : 1 KKP I Bydgoszcz
Tęcza Bydgoszcz 0 : 1 OKS Stomil II Olsztyn
Gmina Koronowo 0 : 2 KKP I Bydgoszcz
GOKSiR Pruszcz Pom. 1 : 2 OKS Stomil II Olsztyn
Gmina Koronowo 3 : 1 Tęcza Bydgoszcz
OKS Stomil II Olsztyn 1 : 1 KKP I Bydgoszcz
GOKSiR Pruszcz Pom. 3 : 0 Tęcza Bydgoszcz
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
OKS Stomil II Olsztyn
3 1 0 10 8 2
2
KKP I Bydgoszcz
2 2 0 8 6 2
3
GOKSiR Pruszcz Pom.
2 1 1 7 11 6
4
Gmina Koronowo
1 0 3 3 6 13
5
Tęcza Bydgoszcz
0 0 4 0 1 9
Grupa B:
KKP II Bydgoszcz 0 : 0 Gmina Lubiewo
Tucholanka/Kobiak 0 : 5 OKS Stomil I Olsztyn
KKP II Bydgoszcz 1 : 1 W-MZPN U-16
Gmina Lubiewo 0 : 3 Tucholanka/Kobiak
OKS Stomil I Olsztyn 2 : 0 W-MZPN U-16
KKP II Bydgoszcz 0 : 5 Tucholanka/Kobiak
Gmina Lubiewo 0 : 5 W-MZPN U-16
KKP II Bydgoszcz 0 : 3 OKS Stomil I Olsztyn
W-MZPN U-16 1 : 1 Tucholanka/Kobiak
Gmina Lubiewo 0 : 7 OKS Stomil I Olsztyn
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
OKS Stomil I Olsztyn
4 0 0 12 17 0
2
Tucholanka/Kobiak
2 1 1 7 9 6
3
W-MZPN U-16
1 2 1 5 7 4
4
KKP II Bydgoszcz
0 2 2 2 1 9
5
Gmina Lubiewo
0 1 3 1 0 15
VI - X:
Tęcza Bydgoszcz 0 : 2 KKP II Bydgoszcz
W-MZPN U-16 2 : 1 Gmina Lubiewo
I - V:
OKS Stomil I Olsztyn 2 : 1 Tucholanka/Kobiak
KKP I Bydgoszcz 0 : 3 GOKSiR Pruszcz Pom.
VI - X:
Gmina Koronowo 1 : 2 Tęcza Bydgoszcz
KKP II Bydgoszcz 1 : 0 W-MZPN U-16
I - V:
OKS Stomil II Olsztyn 1 : 0 Tucholanka/Kobiak
OKS Stomil I Olsztyn 4 : 0 GOKSiR Pruszcz Pom.
VI - X:
Gmina Koronowo 1 : 0 Gmina Lubiewo
Tęcza Bydgoszcz 0 : 1 W-MZPN U-16
I - V:
OKS Stomil II Olsztyn 2 : 0 KKP I Bydgoszcz
Tucholanka/Kobiak 1 : 2 GOKSiR Pruszcz Pom.
VI - X:
KKP II Bydgoszcz 0 : 0 Gmina Lubiewo
Gmina Koronowo 2 : 4 W-MZPN U-16
I - V:
KKP I Bydgoszcz 1 : 5 OKS Stomil I Olsztyn
OKS Stomil II Olsztyn 1 : 1 GOKSiR Pruszcz Pom.
VI - X:
Tęcza Bydgoszcz 1 : 0 Gmina Lubiewo
Gmina Koronowo 3 : 2 KKP II Bydgoszcz
I - V:
KKP I Bydgoszcz 0 : 1 Tucholanka/Kobiak
OKS Stomil II Olsztyn 1 : 2 OKS Stomil I Olsztyn

Kolejność końcowa

1. OKS Stomil I Olsztyn
2. OKS Stomil II Olsztyn
3. GOKSiR Pruszcz Pom.
4. Tucholanka/Kobiak
5. KKP I Bydgoszcz
6. W-MZPN U-16
7. KKP II Bydgoszcz
8. Tęcza Bydgoszcz
9. Gmina Koronowo
10. Gmina Lubiewo

 

Młodzicy

Grupa A:
Victoria Koronowo 2 : 2 GLKS Anmar Osielsko
Gwiazda Bydgoszcz 0 : 2 Chełminianka Chełmno
Victoria Koronowo 1 : 1 Huragan Pobiedziska
GLKS Anmar Osielsko 0 : 2 Gwiazda Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 4 : 1 Huragan Pobiedziska
Victoria Koronowo 0 : 2 Gwiazda Bydgoszcz
GLKS Anmar Osielsko 2 : 4 Huragan Pobiedziska
Victoria Koronowo 1 : 2 Chełminianka Chełmno
Huragan Pobiedziska 0 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
GLKS Anmar Osielsko 2 : 3 Chełminianka Chełmno
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Chełminianka Chełmno
4 0 0 12 11 4
2
Gwiazda Bydgoszcz
2 1 1 7 4 2
3
Huragan Pobiedziska
1 2 1 5 6 7
4
Victoria Koronowo
0 2 2 2 4 7
5
GLKS Anmar Osielsko
0 1 3 1 6 11
Grupa B:
Polonia Bydgoszcz 2 : 0 Feniks Mrocza
Orzeł Bydgoszcz 2 : 0 Kolejarz Chojnice
Polonia Bydgoszcz 3 : 0 Elana Toruń
Feniks Mrocza 4 : 0 Orzeł Bydgoszcz
Kolejarz Chojnice 0 : 11 Elana Toruń
Polonia Bydgoszcz 5 : 0 Orzeł Bydgoszcz
Feniks Mrocza 2 : 2 Elana Toruń
Polonia Bydgoszcz 13 : 0 Kolejarz Chojnice
Elana Toruń 3 : 0 Orzeł Bydgoszcz
Feniks Mrocza 11 : 0 Kolejarz Chojnice
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Polonia Bydgoszcz
4 0 0 12 23 0
2
Feniks Mrocza
2 1 1 7 17 4
3
Elana Toruń
2 1 1 7 16 5
4
Orzeł Bydgoszcz
1 0 3 3 2 12
5
Kolejarz Chojnice
0 0 4 0 0 37
VI - X:
GLKS Anmar Osielsko 5 : 1 Orzeł Bydgoszcz
Huragan Pobiedziska 8 : 0 Kolejarz Chojnice
I - V:
Polonia Bydgoszcz 5 : 1 Feniks Mrocza
Gwiazda Bydgoszcz 0 : 1 Elana Toruń
VI - X:
Victoria Koronowo 0 : 2 GLKS Anmar Osielsko
Orzeł Bydgoszcz 0 : 7 Huragan Pobiedziska
I - V:
Chełminianka Chełmno 0 : 1 Feniks Mrocza
Polonia Bydgoszcz 0 : 0 Elana Toruń
VI - X:
Victoria Koronowo 1 : 0 Kolejarz Chojnice
GLKS Anmar Osielsko 4 : 3 Huragan Pobiedziska
I - V:
Chełminianka Chełmno 1 : 3 Gwiazda Bydgoszcz
Feniks Mrocza 2 : 1 Elana Toruń
VI - X:
Orzeł Bydgoszcz 2 : 0 Kolejarz Chojnice
Victoria Koronowo 3 : 0 Huragan Pobiedziska
I - V:
Gwiazda Bydgoszcz 1 : 4 Polonia Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 2 : 0 Elana Toruń
VI - X:
GLKS Anmar Osielsko 4 : 1 Kolejarz Chojnice
Victoria Koronowo 3 : 1 Orzeł Bydgoszcz
I - V:
Gwiazda Bydgoszcz 1 : 0 Feniks Mrocza
Chełminianka Chełmno 0 : 0 Polonia Bydgoszcz

Kolejność końcowa

1. Polonia Bydgoszcz
2. Gwiazda Bydgoszcz
3. Feniks Mrocza
4. Chełminianka Chełmno
5. Elana Toruń
6. GLKS Anmar Osielsko
7. Victoria Koronowo
8. Huragan Pobiedziska
9. Orzeł Bydgoszcz
10. Kolejarz Chojnice

 

Orliki

Grupa A:
Victoria Koronowo 1 : 2 Polonia Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz 3 : 0 Pomorzanin II Toruń
Victoria Koronowo 2 : 0 Orzeł Służewo
Polonia Bydgoszcz 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Pomorzanin II Toruń 1 : 2 Orzeł Służewo
Victoria Koronowo 0 : 5 Zawisza Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz 2 : 0 Orzeł Służewo
Victoria Koronowo 0 : 1 Pomorzanin II Toruń
Orzeł Służewo 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz 3 : 0 Pomorzanin II Toruń
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
Zawisza Bydgoszcz
3 1 0 10 9 0
2
Polonia Bydgoszcz
3 1 0 10 7 1
3
Victoria Koronowo
1 0 3 3 3 8
4
Pomorzanin II Toruń
1 0 3 3 2 6
5
Orzeł Służewo
1 0 3 3 2 8
Grupa B:
KS Wisełka-Protektor 0 : 0 Chemik Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz 3 : 0 Pomorzanin Toruń
KS Wisełka-Protektor 0 : 1 Wisełka Solec Kuj.
Chemik Bydgoszcz 0 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
Pomorzanin Toruń 2 : 0 Wisełka Solec Kuj.
KS Wisełka-Protektor 0 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 1 : 1 Wisełka Solec Kuj.
KS Wisełka-Protektor 0 : 0 Pomorzanin Toruń
Wisełka Solec Kuj. 1 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 0 : 1 Pomorzanin Toruń
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Pomorzanin Toruń
2 1 1 7 3 3
2
Wisełka Solec Kuj.
2 1 1 7 3 3
3
Gwiazda Bydgoszcz
1 2 1 5 3 1
4
Chemik Bydgoszcz
0 3 1 3 1 2
5
KS Wisełka-Protektor
0 3 1 3 0 1
VI - X:
Orzeł Służewo 1 : 1 Chemik Bydgoszcz
Victoria Koronowo 0 : 1 KS Wisełka-Protektor
I - V:
Pomorzanin Toruń 0 : 1 Wisełka Solec Kuj.
Polonia Bydgoszcz 1 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
VI - X:
Pomorzanin II Toruń 0 : 2 Orzeł Służewo
Chemik Bydgoszcz 1 : 0 Victoria Koronowo
I - V:
Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 Wisełka Solec Kuj.
Pomorzanin Toruń 0 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
VI - X:
Pomorzanin II Toruń 0 : 2 KS Wisełka-Protektor
Orzeł Służewo 0 : 0 Victoria Koronowo
I - V:
Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Polonia Bydgoszcz
Wisełka Solec Kuj. 2 : 1 Gwiazda Bydgoszcz
VI - X:
Chemik Bydgoszcz 3 : 0 KS Wisełka-Protektor
Pomorzanin II Toruń 0 : 6 Victoria Koronowo
I - V:
Polonia Bydgoszcz 1 : 0 Pomorzanin Toruń
Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Gwiazda Bydgoszcz
VI - X:
Orzeł Służewo 1 : 0 KS Wisełka-Protektor
Pomorzanin II Toruń 0 : 2 Chemik Bydgoszcz
I - V:
Polonia Bydgoszcz 1 : 1 Wisełka Solec Kuj.
Zawisza Bydgoszcz 4 : 0 Pomorzanin Toruń

Kolejność końcowa

1. Zawisza Bydgoszcz
2. Polonia Bydgoszcz
3. Wisełka Solec Kuj.
4. Gwiazda Bydgoszcz
5. Pomorzanin Toruń
6. Chemik Bydgoszcz
7. Orzeł Służewo
8. KS Wisełka-Protektor
9. Victoria Koronowo
10. Pomorzanin II Toruń

 

Orliki II

Grupa A:
Victoria Koronowo 0 : 1 GLKS Osielsko
MKS Łochowo 3 : 1 KKP Bydgoszcz
Victoria Koronowo 2 : 1 U2 Bytów
GLKS Osielsko 0 : 0 MKS Łochowo
KKP Bydgoszcz 0 : 3 U2 Bytów
Victoria Koronowo 0 : 1 MKS Łochowo
GLKS Osielsko 1 : 2 U2 Bytów
Victoria Koronowo 1 : 0 KKP Bydgoszcz
U2 Bytów 3 : 0 MKS Łochowo
GLKS Osielsko 1 : 0 KKP Bydgoszcz
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
U2 Bytów
3 0 1 9 9 3
2
MKS Łochowo
2 1 1 7 4 4
3
GLKS Osielsko
2 1 1 7 3 2
4
Victoria Koronowo
2 0 2 6 3 3
5
KKP Bydgoszcz
0 0 4 0 1 8
Grupa B:
Unislavia Unisław 0 : 0 FA Grudziądz
Gwiazda Bydgoszcz 0 : 0 Elana Toruń
Unislavia Unisław 2 : 1 AP MKS 2012 Debrzno
FA Grudziądz 2 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
Elana Toruń 3 : 0 AP MKS 2012 Debrzno
Unislavia Unisław 2 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
FA Grudziądz 0 : 2 AP MKS 2012 Debrzno
Unislavia Unisław 0 : 1 Elana Toruń
AP MKS 2012 Debrzno 0 : 0 Gwiazda Bydgoszcz
FA Grudziądz 2 : 2 Elana Toruń
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
Elana Toruń
2 2 0 8 6 2
2
Unislavia Unisław
2 1 1 7 4 2
3
FA Grudziądz
1 2 1 5 4 4
4
AP MKS 2012 Debrzno
1 1 2 4 3 5
5
Gwiazda Bydgoszcz
0 2 2 2 0 4
VI - X:
KKP Bydgoszcz 1 : 1 AP MKS 2012 Debrzno
FA Grudziądz 1 : 2 Gwiazda Bydgoszcz
I - V:
Elana Toruń 3 : 0 Unislavia Unisław
MKS Łochowo 2 : 0 GLKS Osielsko
VI - X:
Victoria Koronowo 1 : 0 KKP Bydgoszcz
AP MKS 2012 Debrzno 3 : 0 FA Grudziądz
I - V:
U2 Bytów 3 : 0 Unislavia Unisław
Elana Toruń 2 : 0 GLKS Osielsko
VI - X:
Victoria Koronowo 0 : 3 Gwiazda Bydgoszcz
KKP Bydgoszcz 0 : 0 FA Grudziądz
I - V:
U2 Bytów 0 : 0 MKS Łochowo
Unislavia Unisław 1 : 1 GLKS Osielsko
VI - X:
AP MKS 2012 Debrzno 0 : 2 Gwiazda Bydgoszcz
Victoria Koronowo 0 : 2 FA Grudziądz
I - V:
MKS Łochowo 1 : 2 Elana Toruń
U2 Bytów 4 : 0 GLKS Osielsko
VI - X:
KKP Bydgoszcz 0 : 3 Gwiazda Bydgoszcz
Victoria Koronowo 0 : 0 AP MKS 2012 Debrzno
I - V:
MKS Łochowo 3 : 1 Unislavia Unisław
U2 Bytów 1 : 0 Elana Toruń

Kolejność końcowa

1. U2 Bytów
2. Elana Toruń
3. MKS Łochowo
4. Unislavia Unisław
5. GLKS Osielsko
6. Gwiazda Bydgoszcz
7. AP MKS 2012 Debrzno
8. FA Grudziądz
9. Victoria Koronowo
10. KKP Bydgoszcz

 

Trampkarze

Grupa A:
Victoria Koronowo 2 : 0 KS Łochowo
Golden Goal Bydgoszcz 0 : 2 BKS II Bydgoszcz
Victoria Koronowo 0 : 6 MKS Trzemeszno
KS Łochowo 1 : 3 Golden Goal Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz 1 : 1 MKS Trzemeszno
Victoria Koronowo 0 : 0 Golden Goal Bydgoszcz
KS Łochowo 0 : 6 MKS Trzemeszno
Victoria Koronowo 0 : 3 BKS II Bydgoszcz
MKS Trzemeszno 4 : 1 Golden Goal Bydgoszcz
KS Łochowo 2 : 4 BKS II Bydgoszcz
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
MKS Trzemeszno
3 1 0 10 17 2
2
BKS II Bydgoszcz
3 1 0 10 10 3
3
Golden Goal Bydgoszcz
1 1 2 4 4 7
4
Victoria Koronowo
1 1 2 4 2 9
5
KS Łochowo
0 0 4 0 3 15
Grupa B:
Chemik Bydgoszcz 1 : 1 Victoria II Koronowo
BKS I Bydgoszcz 3 : 1 Victoria Niemcz
Chemik Bydgoszcz 3 : 2 GLKS Osielsko
Victoria II Koronowo 0 : 2 BKS I Bydgoszcz
Victoria Niemcz 1 : 2 GLKS Osielsko
Chemik Bydgoszcz 0 : 2 BKS I Bydgoszcz
Victoria II Koronowo 1 : 0 GLKS Osielsko
Chemik Bydgoszcz 3 : 0 Victoria Niemcz
GLKS Osielsko 3 : 2 BKS I Bydgoszcz
Victoria II Koronowo 1 : 0 Victoria Niemcz
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
BKS I Bydgoszcz
3 0 1 9 9 4
2
Chemik Bydgoszcz
2 1 1 7 7 5
3
Victoria II Koronowo
2 1 1 7 3 3
4
GLKS Osielsko
2 0 2 6 7 7
5
Victoria Niemcz
0 0 4 0 2 9
VI - X:
KS Łochowo 1 : 0 GLKS Osielsko
Golden Goal Bydgoszcz 1 : 3 Victoria Niemcz
I - V:
BKS I Bydgoszcz 6 : 2 Chemik Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz 2 : 0 Victoria II Koronowo
VI - X:
Victoria Koronowo 3 : 2 KS Łochowo
GLKS Osielsko 2 : 3 Golden Goal Bydgoszcz
I - V:
MKS Trzemeszno 0 : 1 Chemik Bydgoszcz
BKS I Bydgoszcz 1 : 0 Victoria II Koronowo
VI - X:
Victoria Koronowo 0 : 1 Victoria Niemcz
KS Łochowo 2 : 2 Golden Goal Bydgoszcz
I - V:
MKS Trzemeszno 2 : 2 BKS II Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 0 : 3 Victoria II Koronowo
VI - X:
GLKS Osielsko 1 : 1 Victoria Niemcz
Victoria Koronowo 2 : 1 Golden Goal Bydgoszcz
I - V:
BKS II Bydgoszcz 7 : 0 BKS I Bydgoszcz
MKS Trzemeszno 0 : 1 Victoria II Koronowo
VI - X:
KS Łochowo 4 : 0 Victoria Niemcz
Victoria Koronowo 2 : 2 GLKS Osielsko
I - V:
BKS II Bydgoszcz 2 : 3 Chemik Bydgoszcz
MKS Trzemeszno 2 : 0 BKS I Bydgoszcz

Kolejność końcowa

1. BKS II Bydgoszcz
2. BKS I Bydgoszcz
3. Victoria II Koronowo
4. Chemik Bydgoszcz
5. MKS Trzemeszno
6. KS Łochowo
7. Victoria Koronowo
8. Victoria Niemcz
9. Golden Goal Bydgoszcz
10. GLKS Osielsko

 

Żacy

Grupa A:
Victoria/Santos Koronowo 0 : 0 SP wOlej Tuchola
KS Wisełka-Protektor Fordon 2 : 0 FA Grudziądz
Victoria/Santos Koronowo 0 : 2 Lech Poznań
SP wOlej Tuchola 0 : 2 KS Wisełka-Protektor Fordon
FA Grudziądz 0 : 1 Lech Poznań
Victoria/Santos Koronowo 0 : 1 KS Wisełka-Protektor Fordon
SP wOlej Tuchola 1 : 1 Lech Poznań
Victoria/Santos Koronowo 0 : 0 FA Grudziądz
Lech Poznań 2 : 3 KS Wisełka-Protektor Fordon
SP wOlej Tuchola 0 : 6 FA Grudziądz
 
Grupa A Z R P Pkt Bz Bs
1
KS Wisełka-Protektor Fordon
4 0 0 12 8 2
2
Lech Poznań
2 1 1 7 6 4
3
FA Grudziądz
1 1 2 4 6 3
4
SP wOlej Tuchola
0 2 2 2 1 9
5
Victoria/Santos Koronowo
0 2 2 2 0 3
Grupa B:
Chemik Bydgoszcz 0 : 0 Wda Świecie
GLKS Anmar Osielsko 0 : 3 Feniks Mrocza
Chemik Bydgoszcz 0 : 2 AP Człuchów
Wda Świecie 3 : 0 GLKS Anmar Osielsko
Feniks Mrocza 0 : 1 AP Człuchów
Chemik Bydgoszcz 3 : 0 GLKS Anmar Osielsko
Wda Świecie 0 : 4 AP Człuchów
Chemik Bydgoszcz 0 : 3 Feniks Mrocza
AP Człuchów 3 : 0 GLKS Anmar Osielsko
 
Grupa B Z R P Pkt Bz Bs
1
AP Człuchów
4 0 0 12 10 0
2
Feniks Mrocza
2 0 1 6 6 1
3
Wda Świecie
1 1 1 4 3 4
4
Chemik Bydgoszcz
1 1 2 4 3 5
5
GLKS Anmar Osielsko
0 0 4 0 0 12
VI - X:
Victoria/Santos Koronowo 1 : 1 Chemik Bydgoszcz
Wda Świecie 3 : 0 GLKS Anmar Osielsko
I - V:
AP Człuchów 2 : 0 Feniks Mrocza
Lech Poznań 0 : 0 FA Grudziądz
VI - X:
SP wOlej Tuchola 0 : 0 Victoria/Santos Koronowo
Chemik Bydgoszcz 1 : 1 Wda Świecie
I - V:
KS Wisełka-Protektor Fordon 2 : 0 Feniks Mrocza
AP Człuchów 0 : 0 FA Grudziądz
VI - X:
Victoria/Santos Koronowo 1 : 0 Wda Świecie
I - V:
KS Wisełka-Protektor Fordon 0 : 0 Lech Poznań
Feniks Mrocza 0 : 1 FA Grudziądz
VI - X:
Chemik Bydgoszcz 3 : 0 GLKS Anmar Osielsko
SP wOlej Tuchola 0 : 2 Wda Świecie
I - V:
Lech Poznań 1 : 1 AP Człuchów
VI - X:
Victoria/Santos Koronowo 3 : 0 GLKS Anmar Osielsko
SP wOlej Tuchola 1 : 0 Chemik Bydgoszcz
I - V:
Lech Poznań 2 : 0 Feniks Mrocza
KS Wisełka-Protektor Fordon 0 : 0 AP Człuchów

Kolejność końcowa

1. KS Wisełka-Protektor Fordon
2. AP Człuchów
3. Lech Poznań
4. FA Grudziądz
5. Feniks Mrocza
6. Victoria/Santos Koronowo
7. Wda Świecie
8. SP wOlej Tuchola
9. Chemik Bydgoszcz
10. GLKS Anmar Osielsko

 

System zapisów - copyright © b4sport.pl