Koronowo Cup

Aktualności

11 lutego 2018

CSiR Sępólno ponownie zwycięża w Koronowo Cup

Turniej Żaków rozegrano na zakończenie cyklu Koronowo Cup 2018', a uczestnikami piłkarskiej rywalizacji były zespoły Chemika Bydgoszcz, KKP Bydgoszcz, Unia Janikowo, Szkółka Piłkarska Centrum Sportu i Rekreacji Sępólno Krajeńskie, Victoria Koronowo, Victoria Niemcz, Wisełka Fordon i Wisła Strzelce Górne.

22 stycznia 2018

KKP zwycięża w Turnieju Kobiet Koronowo Cup 2018’

W sobotę rywalizowali „orlicy”, a już kolejnego dnia na parkiecie koronowskiej hali swoje umiejętności prezentowały uczestniczki Turnieju Kobiet Koronowo Cup 2018’. Drużyny tradycyjnie już zagrały w dwóch grupach eliminacyjnych, które pozwoliły wyłonić zestawienie ekip, jakie trafiły do finałowej grupy „złotej” /miejsca I – V/ oraz grupy „srebrnej /VI-X/.

21 stycznia 2018

Co za U2 Bytów ...

Za nami inauguracyjny turniej Koronowo Cup 2018’, w którym rywalizowali chłopcy w kategorii orlik /rocznik 2007-2008/. Tak, jak można było się spodziewać stał on na bardzo wysokim poziomie. Świadczyć o tym może choćby liczba 18 strzelonych goli /7 meczów/ przez zwycięski zespół.

17 stycznia 2018

Bank Spółdzielczy niezmiennie z Koronowo Cup

Pierwsze turnieje Koronowo Cup 2018' już w najbliższy weekend, a kolejne instytucje deklarują chęć wsparcia imprezy. Tym razem doszliśmy do porozumienia z koronowskim Bankiem Spółdzielczym.

15 stycznia 2018

Turniej Kobiet Koronowo Cup z relacją "na żywo" w Liga TV

Podjęta kilka lat temu współpraca z rozwijającym się portalem Liga TV skutkuje prowadzeniem relacji "na żywo" wybranych turniejów Koronowo Cup. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji...

System zapisów - copyright © b4sport.pl